Клас 11
Дата_____
Урок № 1
Тема: Технологія виготовлення листівок. Відомості з історії. Матеріали й
інструменти для роботи. Правила безпечної праці й санітарно-гігієнічні вимоги.
Організація робочого місця.
Мета: сформувати поняття про види
оздоблень, ознайомити з видами оздоблень листівок, рамок, картин, обкладинок;
розвивати художньо - естетичний смак, виховувати цікавість до вивчення теми,
вміння висловлювати свою думку
Основні поняття:
нитяна графіка, кінусайга, кіригамі, квілінг, айрис-фолдінг
Обладнання: зразки
виробів, проекти учнів, фото, малюнки мережа інтернет
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які види оздоблень вам відомі? З яких матеріалів можна робити оздоблення?
Які техніки, що ви вивчали, можна використати для оздоблення листівок.
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
фото, робіт учнів., мережі інтернет
1 Нитяна графіка – техніка роботи нитками на картоні
2 Квілінг – техніка
роботи з папером
3 Вишивання стрічками – техніка художного оздоблення
4 Кіригамі –
техніка роботи з папером
5 Айрис – фолдінг – техніка роботи з кольоровим папером
6 Кінусайга –
робота з клаптиками матерії
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування
прийомів роботи
2.Правила безпеки
праці
3.Методи
самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок.
Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Ознайомлення з інфоджерелами, техніками
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Закріплення матеріалу: обговорення відомих сайтів
умільців, груп у соцмережах
Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для роботи технікою нитяна графіка.
Клас____ Дата_____
Урок №2
Тема: Ознайомлення з технологією виготовлення і оформлення листівок.
Мета: сформувати поняття про види
оздоблень технікою нитяна графіка ознайомити з видами оздоблень листівок,
рамок, картин, обкладинок; розвивати художньо-естетичний смак, виховувати
цікавість до вивчення теми, ініціатива і творчість у праці
Основні поняття:
нитяна графіка,
Обладнання: зразки
виробів, нитки, картон, малюнки мережа інтернет
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які прийоми роботи нитяною графікою ви знаєте? Які інструменти і
матеріали потрібні для роботи, яких правил БП потрібно дотримуватися?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням фото, робіт учнів, мережі інтернет
1 Нитяна графіка – техніка роботи нитками на картоні
2 Види оздоблень
технікою нитяна графіка
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Прийоми виконання техніки нитяна графіка.
Осмислення об’єктивних зв’язків. Закріплення матеріалу:
обговорення відомих прийомів, їх удосконалення різними кольоровими гамами
Контроль за
дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для роботи технікою
квіллінг
Клас____ Дата_____
Урок №3
Тема Ознайомлення з технологією виготовлення і оформлення листівок.
Мета сформувати поняття про види
оздоблень технікою квілінг; ознайомити з видами оздоблень листівок, рамок,
картин, обкладинок; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу
і творчість у праці
Основні поняття: квілінг, модулі
Обладнання: зразки
виробів, проекти учнів, фото, папір, ніж
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які прийоми роботи квілінг ви знаєте? Які інструменти і матеріали
потрібні для роботи, яких правил БП потрібно дотримуватися?
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням фото, робіт учнів, мережі інтернет
1 Історія виникнення квілінгу як виду мистецтва
2 Види оздоблень
технікою квілінг. Технологія виконання.
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Прийоми виконання технікою квілінг.
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення прийомів роботи та поєднань модулів
Закріплення
матеріалу: контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для
вишивання стрічками
Клас____ Дата_____
Урок №4
Тема: Ознайомлення з технологією виготовлення і оформлення листівок.
Мета: сформувати поняття про види
оздоблень технікою кіригамі; ознайомити з видами оздоблень листівок, рамок, картин,
обкладинок; розвивати художньо - естетичний смак, культуру і дисципліну праці, ініціативу
і творчість у праці
Основні поняття: киригамі, витинанка
Обладнання: зразки
виробів, проекти учнів, фото, папір, ножиці
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які прийоми роботи киригамі ви знаєте? Яка техніка є близькою до цієї?
Які особливості роботи? Які інструменти і матеріали потрібні для роботи, яких
правил БП потрібно дотримуватися?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV.Вивчення нового матеріалу з використанням
фото, мережі інтернет
1 Історія виникнення киригамі як виду мистецтва
2 Види оздоблень
технікою киригамі. Технологія виконання.
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Прийоми виконання техніки
киригамі
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення поєднань цієї техніки з іншими
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для техніки
айрис-фолдинг
Клас____ Дата_____
Урок №5
Тема: Ознайомлення з технологією виготовлення і оформлення листівок.
Мета: сформувати поняття про види
оздоблень технікою айрис–фолдінг; ознайомити з видами оздоблень листівок,
рамок, картин, обкладинок; розвивати художньо-естетичний смак, культуру і дисципліну праці, ініціативу
і творчість у праці
Основні поняття: айрис–фолдінг, модуль, заготовка
Обладнання: зразки
виробів, проекти учнів, фото, папір, ножиці
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які прийоми роботи з папером вам відомі? Яка техніка є близькою до
айрис-фолдінг? Які особливості роботи? Які інструменти і матеріали потрібні для
роботи, яких правил БП потрібно дотримуватися?
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням фото, мережі інтернет
1 Історія виникнення айрис–фолдінгу як виду мистецтва
2 Види оздоблень
технікою айрис-фолдінг. Технологія виконання.
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування
прийомів роботи
2. Правила безпеки
праці
3. Методи
самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення
інструктажів
Прийоми виконання техніки айрис – фолдінг (виконання
заготовок, робота по схемі)
Осмислення об’єктивних
зв’язків. Обговорення поєднань цієї техніки з іншими
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для
вишивання стрічками
Клас____ Дата_____
Урок №6
Тема: Ознайомлення з технологією виготовлення і оформлення листівок.
Мета: сформувати поняття про види
оздоблень стрічками; ознайомити з видами оздоблень листівок, рамок, картин,
обкладинок; розвивати художньо-естетичний смак, культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у праці
Основні поняття: схема, стібок, скраббукінг
Обладнання: зразки
виробів, проекти учнів, фото, ножиці, стрічки
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які прийоми роботи з стрічкамивам відомі? Які квіти ви вмієте вишивати?
Які особливості роботи? Які інструменти і матеріали потрібні для роботи, яких
правил БП потрібно дотримуватися?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням фото, мережі інтернет
1 Історія виникнення вишивання
стрічками як виду мистецтва
2 Види оздоблень
стрічками. Технологія виконання.
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Прийоми вишивання стрічками
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення поєднань цієї техніки з іншими
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати матеріали для роботи
над проектом
Клас____ Дата_____ Урок №7
Тема Визначення завдань для виконання проекту. Робота з інформаційними
джерелами. Створення банку ідей і пропозицій
Мета продовжити формувати поняття
про виконання проекту; створення банку ідей для проекту; удосконалювати навики підбору
різних технік оздоблень листівок, рамок, картин, обкладинок; розвивати художньо
- естетичний смак, культуру і дисципліну
праці, ініціативу і творчість у праці
Основні поняття:
банк ідей, клаузура
Обладнання: зразки
проектів учнів, фото,
Міжпредметні
зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку: застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які види роботи над проектом вам відомі? Які етапи роботи над проектом
потрібно опрацювати? Які особливості роботи при опрацюванні інформації?
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1
Визначення завдань для виконання проекту.
2 Робота з
інформаційними джерелами. Створення банку ідей і пропозицій
Вступний інструктаж:
1.
Демонстрування прийомів роботи
2.
Правила безпеки праці
3.
Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Підбір інформації
для проекту Добір оздоблювальних технік (за вибором). Добір кріплення
оздоблювальних елементів. Добір матеріалів та інструментів.
Осмислення об’єктивних зв’язків. Обговорення поєднань
цієї техніки з іншими
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і
матеріали для малювання
Клас____ Дата_____
Урок №8
Тема: Аналіз і систематизація
інформації. Створення композиції. Розробка ескізного малюнка виробу
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання проекту; створення банку ідей для проекту; удосконалювати навики
підбору різних технік оздоблень листівок, рамок, картин, обкладинок; розвивати
художньо-естетичний смак, культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у праці
Основні поняття: банк ідей, клаузула, ескіз, композиція
Обладнання: зразки
проектів учнів, фото,
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: що таке аналіз і систематизація інформації? Що таке композиція, ескіз? На
яких етапах проекту їх використовують? З якою ціллю створюють ескіз виробу, де
використовується композиція?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Створення композиції. Розробка
ескізного малюнка виробу
2 Робота з
інформаційними джерелами.
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Робота з інфоджерелами. Створення ескізного малюнка.
Осмислення об’єктивних зв’язків. Обговорення створених ескізів
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
3.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
4.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і
матеріали для виготовлення листівки
Клас____ Дата_____
Урок №9
Тема Робота над проектом. Вибір теми проекту, виробів для створення
Мета продовжити формувати поняття
про виконання проекту; створення банку ідей для проекту; удосконалювати навики
підбору різних технік оздоблень листівок, рамок, картин, обкладинок; розвивати
художньо-естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у праці
Основні поняття:
банк ідей, етапи проекту, мета.
Обладнання: зразки
проектів учнів, фото виробів
Міжпредметні
зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід
уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: які види проектів вам відомі?з якою ціллю їх створюють? Які етапи проекту
самі важливі?Що для цього потрібно зробити?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Повторення основних етапів проектної
діяльності, методів створення проектів
2 Робота з
інформаційними джерелами.
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення
інструктажів
Розкрій основи листівки та деталей листівки; - добір
матеріалів та інструментів для виготовлення та кріплення оздоблювальних
елементів;
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення поєднань
технік між собою
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і
матеріали для виготовлення листівки
Клас____
Дата_____ Урок №10
Тема: Послідовність виготовлення виробу:
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання проекту; навики створення листівок; удосконалювати навики підбору
різних технік оздоблень листівок, рамок, картин, обкладинок; розвивати
художньо-естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці
Основні поняття:
етапи проекту, техніки паперопластики, нитяна графіка
Обладнання: зразки проектів учнів, фото виробів
Міжпредметні
зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: робота з матеріалом для оздоблення: характеристика видів фурнітури, способів
їх використання в своїх виробах
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV.Вивчення нового матеріалу з використанням мережі Інтернет
1 Використання фурнітури в виготовленні виробу
2
Робота з інформаційними джерелами.
3
Додаткові техніки оздоблення виробів
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
У.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Виготовлення деталей виробів, виготовлення оздоблювальних елементів;
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення: які види оздоблення є самими популярними і
чому їх обрали для своєї роботи.
Закріплення матеріалу: Контроль за дотримання учнями правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і матеріали
для виготовлення листівки
Клас____ Дата_____
Урок №11
Тема: З’єднання деталей
між собою
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання проекту; навики кріплення деталей до основи; удосконалювати
навики підбору різних технік оздоблень та кріплення деталей; розвивати художньо
- естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у праці
Основні поняття: види швів, оздоблення гачком, нитяна графіка
Обладнання: зразки
проектів учнів, фото виробів
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: робота з фотографіями виготовлених виробів. Характеристика видів технік,
їх використання в роботі.
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV.Вивчення нового матеріалу з використанням мережі Інтернет
1 Типи з’єдань деталей у різних техніках
2 Робота з
інформаційними джерелами. (характеристика видів зєднань)
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Виготовлення деталей і з’єднання між собою; кріплення оздоблювальних елементів до
основи;
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення: які види кріплення є самими древніми, що на
вашу думку, спонукало людей до їх використання
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
УІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому.
Підготувати інструменти і матеріали для виготовлення листівки
Клас____ Дата_____
Урок №12
Тема: Остаточна обробка виробу.
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання виробу, способи його оформлення; удосконалювати навики оздоблень
виробів; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці
Основні поняття: остаточна обробка виробу, композиція, аналіз
Обладнання: зразки
проектів учнів, фото виробів, інструменти і матеріали
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: робота з тематичними папками (вишивання, нитяна графіка, в’язання…)
Характеристика остаточної обробки
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Способи кріплення
виробу до основи. Способи оформлення виробу
2 Робота з
інформаційними джерелами.
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V. Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих
місць з метою проведення інструктажів
Остаточна
обробка листівки.
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення виготовлених робіт, їх плюсів і помилок
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і
матеріали для виготовлення фото рамки або оздоблення ікони
Клас____
Дата_____ Урок №13
Тема: Технологія оздоблення ікони або фото
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання виробу, способи його оформлення; удосконалювати навики оздоблень
виробів; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці, шанобливе ставлення до християнської віри
Основні поняття:
скрапбукінг, композиція, образ.
Обладнання:
зразки, фото виробів, інструменти і матеріали
Міжпредметні
зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: повідомлення учнів про види оздоблення ікон у християнській релігії; про види оздоблення фоторамок
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Освоївши багато різних технік, ми можемо оздобити ікону, як подарунок
Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Скрапбукінг, як
вид декоративного мистецтва (ерітаж, вінтаж,шеббі-шик, американський і
європейський стиль,стимпанк, фрістайл, мікс)
2 Інструменти і
матеріали для виготовлення виробу
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Вибір техніки виконання, підбір
матеріалів
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Обговорення доречності тих чи інших матеріалів
Закріплення матеріалу:
Контроль за дотримання учнями правил
техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання
додому підготувати інструменти і
матеріали для виготовлення фоторамки або оздоблення ікони. Стилі скрапбукінгу.
Клас____
Дата_____
Урок №14-15
Тема: Технологія оздоблення ікони або фото
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання виробу, способи його оформлення; удосконалювати навики оздоблень
виробів; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці, шанобливе ставлення до християнської віри
Основні поняття: скрапбукінг, композиція, стилі скрапбукінгу
Обладнання: зразки, фото виробів, інструменти і матеріали
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: словниковий
диктант по стилях скрапбукінгу
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Техніки виконання оздоблювальних елементів
2 Технологія
виконання даних технік
Вступний інструктаж:
1.Демонстрування прийомів роботи
2.Правила безпеки праці
3.Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Виготовлення оздоблювальних
елементів
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Індивідуальні консультації робіт
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і
матеріали для виготовлення фото рамки або оздоблення ікони
Клас____
Дата_____ Урок №16
Тема: Технологія оздоблення ікони або фото
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання виробу, способи його оформлення; удосконалювати навики оздоблень
виробів; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці, шанобливе ставлення до християнської віри
Основні поняття: скрапбукінг, композиція, стилі скрапбукінгу
Обладнання: зразки, фото виробів, інструменти і матеріали
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід уроку
І .Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: повторення основних прийомів виконання
ІІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
1 Ознайомлення з різними видами оздоблень фоторамок
2 Матеріали для виготовлення фоторамки
3 Технологія оздоблення фоторамки
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Кріплення оздоблювальних
елементів
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Індивідуальні консультації робіт
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому.
Підготувати інструменти і матеріали для виготовлення фото рамки або оздоблення
ікони
Клас____
Дата_____
Урок №17
Тема: Технологія
оздоблення ікони або фото
Мета: продовжити формувати поняття
про виконання виробу, способи його оформлення; удосконалювати навики оздоблень
виробів; розвивати художньо - естетичний смак, виховувати культуру і дисципліну праці, ініціативу і творчість у
праці, шанобливе ставлення до християнської віри
Основні поняття: скрапбукінг, композиція, стилі скрапбукінгу
Обладнання: зразки, фото виробів, інструменти і матеріали
Міжпредметні зв’язки: інформатика, трудове навчання 7-10 класи
Тип уроку:
застосування знань, навиків, умінь
Хід
уроку
І. Організація учнів.
ІІ. Актуалізація опорних знань: повторення основних прийомів виконання
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу з використанням
мережі Інтернет
Вступний інструктаж:
1. Демонстрування
прийомів роботи
2. Правила безпеки праці
3. Методи самоконтролю
V.Практична робота. Завдання на урок. Обхід робочих місць з метою проведення інструктажів
Кріплення оздоблювальних
елементів
Осмислення
об’єктивних зв’язків. Індивідуальні консультації робіт
Закріплення
матеріалу: Контроль за дотримання учнями
правил техніки безпеки.
VІ. Підведення підсумків уроку.
1.
Аналіз характерних помилок, загальна оцінка роботи
2.
Виставлення і мотивація оцінок.
Завдання додому. Підготувати інструменти і матеріали для виготовлення фото рамки або
оздоблення ікони
Немає коментарів:
Дописати коментар